Presso kuivainepurk 1 l valge

B11099-913

18,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Rahvusvahelisele turule ilmus esimene PRESSO kollektsioon juba 1982. aastal . Alates sellest ajast on neid kasutatud kogu maailma kodudes kaasaegse ja edukas elu osana. Sellepärast on BODUM® otsustanud luua PRESSO teise põlvkonna kuivainepurkgid, viies need järgmisele tasemele, kasutades selleks täiustatud materjale ja laiendades nende funktsionaalsust.
Meie uus PRESSO kollektsioon on valmistatud silikoonist ja boorsilikaatklaasist ning on vastupidav väga kõrgetele temperatuuridele. Purk  ise, välja arvatud kaas, on mikrolaineahjus kasutatav.
PRESSO kollektsioon võimaldab tarbijal hoiustada erinevat liiki tooteid (välja arvatud väga kuumad vedelikud ja kõrge happelise tasemega vedelikud)  ilma värvimuutuseta.
Kogu kollektsioon on loodud sobima mistahes muu tootega BODUM® maailmas.
BODUM® keskkonnasõbraliku lähenemise kinnitamiseks on PRESSO sari valmistatud täielikult taaskasutatavatest materjalidest. Keskkonnasõbralik vaim on alati olnud ettevõtte liikumapanev jõud - see on osa BODUM® põhimõtetest, kus vorm järgib funktsiooni ja kus hea disain peaks olema taskukohane.
SEO optimeerimine