PEBO kohvivalmistaja koos põletiga, kroom

BK121816

115,83 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon


Kohv on üks rõõmudest, milleta me lihtsalt olla ei saa - isegi kui me oleme eikusagil. Tegelikult maitseb tass kohvi looduses isegi paremini sest see on nii meeldiv üllatus. Ei ole paremat vahendit kohvi valmistamiseks kui PEBO® vaakumiga kohvimasin koos aluse ja gaasipõletiga.
Vaakumikohvivalmistamise meetod on juba ammu teada kui maitsete paljusust pakkuv meetod läbi kergete ja puhtaste materjalide nagu boorsilikaatklaas. Vaakumkohvivalmistaja lihtsal roostevabast terasest alusel, mille all on gaasipõleti, on see energiatarbimise uude madal tase: elektrit pole, juhtmeid ei ole, ei ole ka pistikud - lihtsalt täitke gaasipaak korrapäraselt  ja kõik on valmis kohvi valmistamiseks.

 
Umbes 15 minuti jooksul on alumise klaaskambri külm vesi perkoleeritud  kõigil silmade all maitsvaks kohviks ülemises klaaskolbis. Alus on valmistatud roostevabast terasest ja seda saab puhastada ja transportida. Põletil mahutab 70ml gaasi, on kergesti täidetav ja leek on reguleeritav. PEBO® on lihtsus kombineeritud keskkonnasõbraliku kasutamismugavusega - väga kaasaegne kohvimasin, millel on vana kooli võlu.


SEO optimeerimine