Ahjuvorm/kauss 0,55l, savi

8,69 €

-30%

12,42 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

NB! Kuna Emile Henry keraamika puhul kaetakse tooted glasuuriga käsitsi, siis II-kategooria toodete puhul võib esineda väikseid värvidefekte (õhumullid, õhem/paksem glasuurikiht jne). Toote kasutusomadusi need ei mõjuta.
Emile Henry 'Gratin' kausid pakuvad värvikat alternatiivi traditsiooniliste ahjus küpsetatud retseptide valmistamiseks ja serveerimiseks.

Sibulasupp, chili con carne või mac'n juust - serveerituna Gratin kausis hõrgu kuldse koorikuga 'gratin', on kõik teiele nautimiseks!

Emile Henry vastupidavast keraamikast valmistatud kauss läheb vajadusel sügavkülmikust otse ahju, võimaldades jätta toidu valmistamine viimasele minutile. Üksikud portsjonid pakuvad paindlikkust, et sobituda enamiku eluviisidega. Mitmekülgsed 'Gratini' kausid on meeldivad ja hõlpsasti käsitsetavad - isegi kuuma supi joomiseks neist.

Elegantse ja kaasaegse välimusega, siledate kõverate ja külgkäepidemetega Emile Henry 'Gratin' kausid lähevad otse ahjust lauale. Nende erksavärviline glasuur kaunistab iga toitu! Nõudepesumasinas pestavad, samuti on kausse lihtne kompaktselt hoiustamiseks suurepäraselt virnastada.

Kannatavad temperatuure –20 ºC kuni +250 ºC

  • Sobivad kasutamiseks gaasi- ja elektriahjus, mikrolaineahjus, külmikus, nõudepesumasinas

  • Ei tohi kasutada pliidiplaadil või lahtisel tulel

  • Ärge asetage kuuma nõud külmale ja/või kuumale pinnale

Toodetud Prantsusmaal Marcigny linnakeses ühe perekonna poolt juba aastast 1850.

Tehnilised andmed

Laius 16,7 cm
Kõrgus 8 cm
Sügavus 14 cm
Anuma maht 0,55 l
Materjal Keraamika
SEO optimeerimine