SK Plus kokanuga 34 cm

W1895486032

74,99 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 34 cm, tera pikkus: 20 cm Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Materjal: sepistatud tera roostevabast ja happekindlast spetsiaalsest tera terasest. Nuga püsib tänu karastatud terasele kaua terav. Neetühendusega kvaliteetsest plastikust ilma piludeta käepide.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Toodetud Saksamaal – kvaliteetne nuga. Klassika – kuulub WMF nugade valikusse juba enam kui 30 aastat.

 

Peakoka nuga sobib kasutamiseks mitmel otstarbel: sellel on lai ja tugev tera, mis libiseb sujuvalt läbi nii lihast kui kalast, sellega on võimalik tükeldada ka kõige kõvemaid juurvilja. Peakoka noaga on lihtne ka ürte peenestada ja pähkleid tükeldada: pange noatera ots lõikelauale ja liigutage tera üles ja alla. See ei ole aga veel kõik, noa laiema servaga saab liha pehmemaks teha ja veenduda, et see on ühtlaselt sile, nt nagu šnitsel. Pole siis ime, et nuga peetaks tähtsamaiks asjaks köögis. WMF pakub erinevaid mudeleid, erineva tera pikkusega (13, 15 ja 20 cm) ja omadustega. Teie uus nuga on kindlasti üks lemmikutest.

SEO optimeerimine