SK Plus Juurviljanuga 18cm

W1895436032

SK Pluss parer juurvilja-puuviljanuga Vaata suuremalt

43,99 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 18 cm, tera pikkus: 8 cm Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Materjal: sepistatud tera roostevabast ja happekindlast spetsiaalsest tera terasest. Nuga püsib tänu karastatud terasele kaua terav. Neetühendusega kvaliteetsest plastikust ilma piludeta käepide.
  • Performance Cut nugade tootmisel ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusima te tehnoloogiate eelistega.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Toodetud Saksamaal – kvaliteetne nuga. Klassika – kuulub WMF nugade valikusse juba enam kui 30 aastat.

Performance Cut on WMF kaubamärk, mis tagab majapidamisnugade märkimisväärse ja kauakestva teravuse. Vastava standardi nugade teravuse ja kasutusea nõuded on täidetud kahekordselt. Performance Cut nugade tootmisel ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusima te tehnoloogiate eelistega. Selle tulemuseks on kõrgeima kvaliteediga noaterad. Noa suurepärane kvaliteet saavutatakse mitte ainult tänu traditsioonilisele sepistamisprotsessile, aga ka tänu terase innovaatilisele viimistlusele ning tera teritamisele täpse ja püsiva nurga all, kasutades uusimat tehnoloogiat.

 

SEO optimeerimine