SK Plus kondinuga

W1895446032

SK Plus Juurviljanuga 18cm Vaata suuremalt

58,33 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 28 cm, tera pikkus: 15,5 cm  Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Materjal: sepistatud tera roostevabast ja happekindlast spetsiaalsest tera terasest. Nuga püsib tänu karastatud terasele kaua terav. Neetühendusega kvaliteetsest plastikust ilma piludeta käepide.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Toodetud Saksamaal – kvaliteetne nuga. Klassika – kuulub WMF nugade valikusse juba enam kui 30 aastat.

 

Juba lihanoa kuju viitab selle erilisele rollile. Pikk ja kitsas tera on kergelt kaarduv ja teritatud mõlemalt küljelt. Seetõttu on noaga mugav eemaldada kõhresid ja kõõluseid, eemaldada konte ja nahka ning lõigata liha tükkideks. Tänu kitsale terale saab noaga liha lõigata kondi lähedalt. Tera kitsenev ots tähendab ka seda, et nuga saab lihtsalt igas suunas keerata. Tänu tugevale käepidemele on lõikamisel võimalik kasutada suuremat jõudu. Kondinoad on lihtsad ja tõhusad – tänu äärmiselt teravale terale ja mugavale käepidemele on neid ka mõnus kasutada.

 

SEO optimeerimine