GG kokanuga 29,5 cm

W1880346032

GG kokanuga 29,5cm Vaata suuremalt

83,25 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 29.5 cm, tera pikkus: 15 cm
  • Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse. Käepide on valmistatud roostevabast happekindlast kvaliteetsest Cromargan® roostevabast terasest.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Saksamaa kaubamärk WMF on tuntud oma erinevate stiilsete toodete ja usaldusväärse kvaliteedi ning viimistluse poolest. WMF on enam kui 160 aasta jooksul muutnud söömise ja joomise tõeliseks naudinguks, säilitades samas professionaalsed standardid ning arendades edasi tootmise tehnoloogiaid.

Peakoka nuga sobib kasutamiseks mitmel otstarbel: sellel on lai ja tugev tera, mis libiseb sujuvalt läbi nii lihast kui kalast, sellega on võimalik tükeldada ka kõige kõvemaid juurvilja. Peakoka noaga on lihtne ka ürte peenestada ja pähkleid tükeldada: pange noatera ots lõikelauale ja liigutage tera üles ja alla. See ei ole aga veel kõik, noa laiema servaga saab liha pehmemaks teha ja veenduda, et see on ühtlaselt sile, nt nagu šnitsel. Pole siis ime, et nuga peetaks tähtsamaiks asjaks köögis. WMF pakub erinevaid mudeleid, erineva tera pikkusega (13, 15 ja 20 cm) ja omadustega. Teie uus nuga on kindlasti üks lemmikutest.

Toodetud Saksamaal.

 

SEO optimeerimine