Damaskus kokanuga 33,5cm

W1880399998

379,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 33,5 cm, tera pikkus: 20 cm. Samas kollektsioonis saadaval ka muud nugade tüübid. Kõik noad on pakendatud väärtuslikku puidust kinkekarpi.
  • Materjal: Damaskuse terast sepistatud spetsiaalne tera teras - 120 kihti terast muudavad noa eriti vastupidavaks ja püsivalt teravaks. Roostevaba ja happekindel. Soonteta käepide valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest Cromargan®.
  • Performance Cut  tehnoloogia: traditsioonilised sepistamise protsessid ühendatud modernse täpsustehnoloogiaga, mis tagab nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja tasakaalus tera ja käepideme raskus tagab mugava kasutamise. Nuga koosneb ühest osast - puudub nähtav üleminek tera, käekaitse ja käepideme vahel. Toodetud Saksamaal - kõrgekvaliteetne nuga, toodetud meie oma tera sepistamise töökojas. Kõik Damaskuse terase noad on pakendatud puidust kinkekarpi.  Performance Cut on WMF-i kaubamärk, mis tagab toodete püsivuse ja kauakestva teravuse. Vastavate standardite nõuded ja disain on ületatud kahekordselt. Performance Cut nugade valmistamisel ühendab WMF traditsioonilise sepistamise ja kaasaegse tehnoloogia. Selle tulemuseks on kõrgeima kvaliteediga noad. Noa suurepärane kvaliteet saavutatakse mitte ainult traditsiooniliste sepistamisprotsessidega, vaid kasutades innovaatilist terase viimistlust ja nugade täpsust nõudvat teritamist kindla nurga all.

Peakoka nuga sobib kasutamiseks mitmel otstarbel: sellel on lai ja tugev tera, mis libiseb sujuvalt läbi nii lihast kui kalast, sellega on võimalik tükeldada ka kõige kõvemaid juurvilja. Peakoka noaga on lihtne ka ürte peenestada ja pähkleid tükeldada: pange noatera ots lõikelauale ja liigutage tera üles ja alla. See ei ole aga veel kõik, noa laiema servaga saab liha pehmemaks teha ja veenduda, et see on ühtlaselt sile, nt nagu šnitsel. Pole siis ime, et nuga peetaks tähtsamaiks asjaks köögis. WMF pakub erinevaid mudeleid, erineva tera pikkusega (13, 15 ja 20 cm) ja omadustega. Teie uus nuga on kindlasti üks lemmikutest.

 

SEO optimeerimine