SK Plus Santoku nuga 18cm

W1892316032

69,16 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 32 cm, tera pikkus: 18 cm 
  • Kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Materjal: sepistatud tera roostevabast ja happekindlast spetsiaalsest tera terasest. Nuga püsib tänu karastatud terasele kaua terav. Neetühendusega kvaliteetsest plastikust ilma piludeta käepide.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Toodetud Saksamaal – kvaliteetne nuga. Klassika – kuulub WMF nugade valikusse juba enam kui 30 aastat.

Tegemist on eksootilise noaga nugade valikus. Nuga on esmalt valmistatud jaapanipäraste toitude valmistamiseks, kuid sellest on ammu saanud oluline ese igas köögis. Santoku nuga on kõige sobivam wok-toitude ja vahvelõhukese sushi valmistamiseks. Sellega on lihtne lõigata ja tükeldada liha, kala, juurvilju ja ürte. Nuga on disainitud ainult allasuunas lõikamiseks, s.t tükeldamiseks, mitte peenestamiseks. Peale selle, et nuga on äärmiselt terav, on Santoku nuga ka väga spetsiifilise
kujuga: erinevalt Euroopa nugadest on selle noa tera laiem kui käepide, jättes lõikamisel sõrmedele rohkem ruumi. Santoku nuga on sageli ka kergem kui sarnased noad Euroopas. Neile, kes armastavad palju kokata, on nuga väärtuslik täiendus nugade valikus.

SEO optimeerimine