SK Plus lõikenuga

W1895266032

SK Pluss fileerimisnuga Vaata suuremalt

54,99 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Kogupikkus: 28 cm, tera pikkus: 16.5 cm
  • Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid.
  • Materjal: sepistatud tera roostevabast ja happekindlast spetsiaalsest tera terasest. Nuga püsib tänu karastatud terasele kaua terav. Neetühendusega kvaliteetsest plastikust ilma piludeta käepide.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu.
  • Toodetud Saksamaal – kvaliteetne nuga. Klassika – kuulub WMF nugade valikusse juba enam kui 30 aastat.

Performance Cut on WMF-i kaubamärk, mis tagab kööginugade suurepärase ja kauakestva teravuse. Vastava standardi nugade teravuse ja disaini nõuded on ületatud kahekordselt. Performance Cut nugade valmistamisel ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse ja kvaliteedi. Nugade suurepärase kvaliteedi tagamisele aitab kaasa ka terase innovaatiline viimistlus täpse ja püsiva nurga all, kasutades uusimat täpsustehnoloogiat.
Kas veiseliha, kana või talleliha, olgu toores, keedetud või röstitud: selle noa abil saate hõlpsalt liha lõigata. Nugadel on kergelt kumer, koonuslaba tera, mis on 15–30 tolli pikk. See pikkus on optimaalne pakseimatest praadidest libisemiseks ilma suurema takistuseta. Parim on see, et noad lõikavad nii täpselt, et väärtuslik lihamahl säilib. WMF noad on täpselt lihvitud ja tagavad seega mitte ainult kõrge teravuse, vaid ka pika kasutusea. Neid on saadaval erinevates versioonides, nii algajatele kui ka professionaalidele. Muuseas, liha noad sobivad ideaalselt ka kalade töötlemisel.

SEO optimeerimine