10% SOODUSTUST*

Liitu meie uudiskirjadega.

 

Kategooriad

Le Creuset crépe pann malm 27 cm, must matt

L20136270000460

129,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Ideaalne kuju suurepäraste kreppide ja pannkookide jaoks, mis pruunistuvad hästi ja ei jää panni külge kinni . Malm mängib ka siin tähtsat rolli - see tagab, et soojus jaotub õrnalt ja ühtlaselt ideaalsete tulemuste saamiseks. Miks peatuda ainult pannkookidega? See pann on suurepärane igasuguste pruunistamiste ja praadimiste jaoks.

Tõeline tööloom: sobib nii ahju, pliidile, ka induktsioonpliidile ja grilli alla.
Kasutage toodet kõige sobivama suurusega pliidirõngal - see muudab teie toidu  küpsetamise ühtlaseks ning vähendab käepidemete ja külgede kahjustamise ohtu. See on eriti oluline induktsioonplaatide puhul: vale suurusega rõnga kasutamisel on oht, et pliidiplaat ei tunne toodet ära.
Keskmisel või madalal kuumusel küpsetamine annab parima tulemuse - isegi praadimisel. Laske pannil järk-järgult soojeneda, et saada maitsvat toitu, mis on ühtlaselt küpsenud. Kui peate siiski kasutama suurt kuumust, langetage koheselt temperatuuri, kui soovitud kuumus on saavutatud.
Ärge kunagi libistage toodet klaasiga kaetud pliidiplaadil, sest see võib kahjustada toote alust ja klaasi. Selle asemel tõstke toodet alati üles ja alla või üle pinna.
Vananeb graatsiliselt: emaili sisemuses areneb looduslik patina, mis käitub nagu kleepumatu pind. 
Enne puhastamise alustamist oodake, kuni toode jahtub.
Emailiga kaetud sisepind on kergelt puhastatavPühkige jäägid toote seest ja külgedelt. Kui toit on kinni jäänud, täitke toode sooja pesuveega ja laske enne pesemist 15–20 minutit seista.
Ärge kasutage ühelegi pinnale abrasiivseid või metallist puhastusvahendeid.
Pärast pesemist kuivage korralikult ja hoidke kuivas kohas.

Toodetud Prantsusmaal.

Tehnilised andmed

Laius 40,2 cm
Kõrgus 5,3 cm
Läbimõõt 26,9 cm
Materjal Emailitud malm
SEO optimeerimine