Pannkoogipann/Blini teras Mineral B Element, 3x10cm auk, 27cm

DB5612.03

48,00 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Mineral B-element pann”: raud on mineraalne materjal. Viimistletud mesilasvahaga. Ei sisalda perfluorooktaanhapet ega polütetrafluoroetüleeni (teflonit).
Pann, mis võimaldab samaaegselt küpsetada 3 pliini, 3 fritterit või 3 pannkooki läbimõõduga 10 cm.
Raud on väga hea kuumuse edastaja ja induktsiooni kuumutusvõime on märkimisväärne. Seetõttu jälgige raudpanni induktsioonplaadil kasutamisel järgnevat:
-kasutage keskmist temperatuuri
- ärge kasutage MAKSIMAALSET KUUMUST
- ärge kuumutage tühja panni

Enne esmakordset kasutamist:
Puhastage panni kuuma veega. Hõõruge panni korralikult, et eemaldada liigne mesilasvaha. Pannile jääb väga õhuke kiht mesilasvaha, mis aitab kaasa mittenakkuva pinna tekkimisele.
Panni kasutamiseks ettevalmistamine:
Valage pannile umbes 1 ml õli, nii et see katab ainult panni põhja, kuumutage panni kuni tekib aur. Seejärel valage pannilt õli ära ja pühkige panni paberrätiga.
Mida rohkem panni kasutate, seda parema tulemuse saate. Mida tumedamaks pann muutub, seda paremad on panni loomulikud nakkumisvastased omadused.
Kasutamine:
Kuumutage pannil veidi õli, kui see on kuumenenud, pruunistage toitu kiiresti umbes 45 sekundit igalt küljelt, enne kui kuumust alandate, et praadimine lõpule viia. Ärge jätke toitu pärast praadimist pannile.
Panni puhastamine pärast kasutamist:
- Peske panni kuuma vee ja nuustikuga. Kuivatage.
- Puhastage panni aeg-ajalt: kuumutage panni kiiresti soolaga umbes 1,5 minuti vältel. Kuivatage majapidamispaberiga.
- Õlitage majapidamispaberiga, hoidke kuivas kohas.
Hoiatus!
Ärge jätke panni vette ligunema. Kui toit on jäänud panni külge, eemaldage see nuustikuga. Ärge pange panni kunagi nõudepesumasinasse. Kui neid tingimusi ei täideta, võib pann hakata roostetama. Rooste eemaldamiseks hõõruge panni tugeva harjaga. Happelised toidud (tomatid, valge vein) võivad tekitada pannile plekke. Sel juhul tuleb panni uuesti õliga kuumutada. Kui teie pliidile tekivad panni kasutamise tõttu mesilasvaha jäljed, eemaldage need majapidamispaberiga, kui pliit on soe.

Valmistatud Prantsusmaal!

Tehnilised andmed

Kõrgus 1,2 cm
Pikkus 48 cm
Sügavus ⌀ 27 cm
Kaal 1,11 kg
Materjal Raud
SEO optimeerimine