TAJINE

43,69 €

-30%

62,42 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

NB! Kuna Emile Henry keraamika puhul kaetakse tooted glasuuriga käsitsi, siis II-kategooria toodete puhul võib esineda väikseid värvidefekte (õhumullid, õhem/paksem glasuurikiht jne). Toote kasutusomadusi need ei mõjuta.

Enne kasutamist kalla piima (või sojapiima) põhja piisavalt, et põhi oleks kaetud. Kuumuta piim madalal temperatuuril keemiseni ning lase enne puhastamist maha jahtuda. Puhasta ja kuivata.

Võib kuumutada ka madalal temperatuuril 5 minutit 1 l vett, millele on lisatud 150g riisi.

Kunagi ei tohi kuumutada tühja nõud, toidu valmistamise alustamisel tuleb alati panna nõu põhja õli või vett, et põhi oleks vedelikuga kaetud.

Toidu valmistamisel esimesed 5 minutit alusta alati madala temperatuuriga.

Kui nõu on kuum, ära aseta seda kunagi külmale pinnale ega külma vette. Võttes ahjust või pliidilt, aseta nõu alati neutraalsele pinnale, nagu puit või tekstiil.

Emile Henry "Flame" tooteid võib kasutada ahjus (k.a. mikrolaineahjus) ning kõikidel pliiditüüpidel (induktsioonpliidil kasutamiseks on vajalik vastav alusplaat).
Kaanel on ainulaadne kuju, mis võimaldab aurul tsirkuleerida ja aitab hoida koostisosi õrna ja niiskena.

Kuumutamisel toode paisub, seetõttu tekivad glasuuri väikesed mõrad mis on eriti nähtavad heledate toodete juures. Need mõrad ei ole defekt, vaid see näitab fakti, et toode on vastupidav temperatuurimuutustele ja pika elueaga.

Tegemist on käsitööga, tootel võib esineda väiksemaid ebatasasusi. Tegemist ei ole praagiga ning need ei mõjuda kasutusomadusi.

Ära kasuta toote põhja läbimõõdust väiksema läbimõõduga pliidirauda!

Toode kannatab kuni 450 kraadist kuumust. Võib pesta nõudepesumasinas.

Retsepte ja näpunäiteid: www.emilehenry.com

Tehnilised andmed

Laius 27 cm
Kõrgus 20 cm
Kaal 2,47 kg
Anuma maht 2 l
Materjal Keraamika
SEO optimeerimine