PP flexi vispe 21cm, silikoon

W1872986030

PP flexi vispe 21cm, silikoon Vaata suuremalt

20,83 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

  • Pikkus: 21 cm
  • Materjal: Roostevaba teras Cromargan 18/10, osaliselt matt viimistlus. Roostevabad, mõõtmed muutumatud, sanitaarsed ja happekindlad, purunematud. Kõrgrkvaliteediline silikoon.
    • Funktsionaalsed osad on kindlalt kinnitatud käepidemega. Käepideme otsas praktiline aas, mis võimaldab tooteid lihtsalt riputada.
  • Selle WMF-i köögiabilise harud ulatuvad ka pottide ja kausside servadesse, suur pind hoiab ära toidu kleepumise poti põhja. Toit ei jää harude otstes olevate kuulide vahele kinni. See muudab vispli puhastamise lihtsaks.
  • Design: WMF Atelier

Silikoonist köögitarvik, sobib kasutamiseks kõigi kattega kööginõudega. Talub äärmiselt hästi kuumust, kuni 270°. Flexi vispel on innovaatiline võrreldes pall- ehk munavispliga. Tänu arvukatele pöörlevatele kuulikestele jõuab toidumassi alla suur hulk õhku, tagades selle, et ei teki klompe. Suppide segamiseks või koore vahustamiseks kulub kõigest paar sekundit täna kuulikestega harude loomulikule vibreerimisele. Vispli harud ulatuvad ka pottide ja kausside servadesse, toit ei jää poti põhja kinni tänu vispli suurele tööulatusele. Toit ei kleepu harude vahele, flexi visplit on lihtne puhastada.

SEO optimeerimine