Damaskus Santoku nuga, 32cm

W1891949998

Sellise värvitooniga või suurusega toodet pole hetkel laos.

316,58 €

Rohkem infot

  • Kogupikkus: 32 cm, tera pikkus: 18 cm
  • Samas kollektsioonis on saadaval erinevad nugade tüübid ja komplektid. Kõik selle sarja noad on pakitud ilusasse puidust kinkekarpi.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse. Käepide on valmistatud roostevabast happekindlast kvaliteetsest Cromargan® roostevabast terasest.
  • Performance Cut tehnoloogia: ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse.
  • Ergonoomiline käepide ja suurepärane käepideme ja tera vaheline tasakaal, mis teeb noa käsitlemise mugavaks. Liitekohata töötlus muudab noa hügieeniliseks – puudub nähtav üleminek tera, sõrmekaitse ja käepideme vahel. Noa puhastamine: käsitsipesu. – Välja töötatud Saksamaal.
  • Saksamaa kaubamärk WMF on tuntud oma erinevate stiilsete toodete ja usaldusväärse kvaliteedi ning viimistluse poolest. WMF on enam kui 160 aasta jooksul muutnud söömise ja joomise tõeliseks naudinguks, säilitades samas professionaalsed standardid ning arendades edasi tootmise tehnoloogiaid.

Tegemist on eksootilise noaga nugade valikus. Nuga on esmalt valmistatud jaapanipäraste toitude valmistamiseks, kuid sellest on ammu saanud oluline ese igas köögis. Santoku nuga on kõige sobivam wok-toitude ja vahvelõhukese sushi valmistamiseks. Sellega on lihtne lõigata ja tükeldada liha, kala, juurvilju ja ürte. Nuga on disainitud ainult allasuunas lõikamiseks, s.t tükeldamiseks, mitte peenestamiseks. Peale selle, et nuga on äärmiselt terav, on Santoku nuga ka väga spetsiifilise
kujuga: erinevalt Euroopa nugadest on selle noa tera laiem kui käepide, jättes lõikamisel sõrmedele rohkem ruumi. Santoku nuga on sageli ka kergem kui sarnased noad Euroopas. Neile, kes armastavad palju kokata, on nuga väärtuslik täiendus nugade valikus.

Performance Cut on WMF-i kaubamärk, mis tagab kööginugade suurepärase ja kauakestva teravuse. Vastava standardi nugade teravuse ja disaini nõuded on ületatud kahekordselt. Performance Cut nugade valmistamisel ühendab WMF traditsioonilise sepistamise eelised uusimate tehnoloogiate eelistega, tagades nugade kauakestva teravuse ja kvaliteedi. Nugade suurepärase kvaliteedi tagamisele aitab kaasa ka terase innovaatiline viimistlus täpse ja püsiva nurga all, kasutades uusimat täpsustehnoloogiat.
Toodetud Saksamaal.

 

SEO optimeerimine