Zwilling Pro universaalnuga 13cm

Z38400-131

Uus Zwilling Pro universaalnuga13cm Vaata suuremalt

74,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

ZWILLING® Pro üldnuga määratleb peen esteetika ja klassikaline disain, mida ilmestavad kolm neeti, mis kinnituvad käepidemel. Valmistatud jääkarastatud roostevabast terasest, saab neile vastupidavatele nugadele tugineda kõigis toiduvalmistamise toimingutes. Professionaalsed kokad ja kokandushuvilised kogu maailmas usaldavad neid kiilukujulisi terasid, mis säilitavad oma serva ning tagavad maksimaalse stabiilsuse ja vaevatu lõikamise. Kumer tugi tagab ka noaga ohutu ja täpse lõikumise, samal ajal kui kogu tang lisab noale tasakaalu koostisainete lõikamisel või koorimisel. Pidev laineline serv võimaldab teil jätkata lõikamist kuni käepidemeni.

ZWILLING kasuliku nuga on praktiline hammastatud teraga nuga, mis muudab ka kõige nõudlikumaks lõikamistehnikaks imelihtse. Seda saab kasutada näiteks tomatite hakkimiseks ilma neid purustamata. See praktiline 13 cm pikkune nuga viilutab puuvilja- või köögiviljakoore enne läbi õrna liha lõikamise ning seda saab kasutada ka vorsti ja juustu lõikamiseks. Selle lühike tera tähendab, et seda saab kasutada ka saiakeste viilutamiseks. Spetsiaalselt kõrgeimat täpsust nõudvate lõiketehnikate jaoks mõeldud tarbenuga on teie köögile väärtuslik täiendus olenemata sellest, kas olete kokandushuviline või professionaal.

Kumer näputugi tagab lõikamise täpsuse, turvalisuse ja mugavuse
V-serv - kaheastmeline protsess, mis lõpeb peene sümmeetrilise servaga, kusjuures noa nurk on umbes 15 kraadi külje kohta
SIGMAFORGE® nuga - ühes tükis sepistatud
Jääga karastatud FRIODUR® tera tagab lõikeosa erakordse vastupidavuse ja korrosioonikindluse
Needitud ergonoomiline sünteetiline käepide väsimusevabaks ja ohutuks töötamiseks koos avatud tangiga
Nõudepesumasinas pestav, kuid soovitatav on käsipesu
Valmistanud ZWILLING Saksamaal
Garantii: ZWILLINGi eluaegne garantii
SEO optimeerimine