Zwilling Pro fileerimise nuga 18cm

Z38403-181

Uus Zwilling Pro fileerimise nuga 18cm Vaata suuremalt

97,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Kana rulaad ja veiseliha carpaccio on võrdselt maitsvad ja mõlemad vajavad valmistamiseks õigeid köögitööriistu. Kõigepealt hõlmab see fileerimisnuga. ZWILLING® Pro seeria nugade valikus on fileerimisnuga, mis on loodud Itaalia disaineri Matteo Thuni kujunduse põhjal. Sellel on jääga karastatud FRIODUR®-tera ja kolme neediga käepide. Nuga ei ole mitte ainult visuaalselt muljetavaldav, vaid ka selle funktsionaalsus meeldib teile kindlasti. 18 cm pikkune tera uhkeldab eriti terava, pideva lõiketeraga. Õhuke ja painduv tera võimaldab teil töötada luu lähedal.

See nuga hõlbustab kalafilee eraldamist ja sobib ka kanafileest liblikate lõikamiseks, et neid täita ja rullida. Kiud eraldatakse puhta lõikega, tagades liha ja kala kuju. ZWILLINGi fileerimisnuga ühendab traditsioonilise disaini ja uuendusliku töö. Nuga on sepistatud ühest roostevaba terase tükist. Seetõttu ostate funktsionaalse ja klassikalise noa, mida isegi professionaalsed kokad oma töös kasutavad.

V-serv - kaheastmeline protsess, mis lõpeb peene sümmeetrilise servaga, kusjuures noa nurk on umbes 15 kraadi külje kohta
SIGMAFORGE® nuga - üheosaline sepistus
Jääga karastatud FRIODUR® tera tagab lõikeosa erakordse vastupidavuse ja korrosioonikindluse
Neetitud ergonoomiline sünteetiline käepide on väsimusevaba ja ohutuks töötamiseks käepidet läbiva terasega
Masinas pestav, kuid soovitatav on käsipesu
Valmistanud ZWILLING Saksamaal
Garantii: ZWILLINGi eluaegne garantii

Tehnilised andmed

Pikkus 30,5 cm
Tera pikkus 18 cm
Tera kõvasus (HRC) 55-58 HRC
Kaal 0,13 kg
SEO optimeerimine