Zwilling Pro juurviljanuga 9cm

Z38400-091

Uus Zwilling Pro juurviljanuga 9cm Vaata suuremalt

64,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Köögiviljanuga ZWILLING® Pro seeriast on suurepärane valik köögiviljade koorimiseks, lõikamiseks või kaunistamiseks. Tera pikkusega 9 cm ja sirge, pideva lõiketeraga on see ideaalne köögiviljade valmistamisel tavaliselt kasutatavate lõiketehnikate jaoks. Viiluta tomateid või lõika porgandid selle noaga vaevata õhukesteks Julienne ribadeks. Terava teraga saavutatakse puhas lõikamine ka pehme koorega köögiviljadel. Kõvemaid sorte saab vaevata hakkida. Köögivilju saab lõigata ka dekoratiivseteks garneeringuteks, näiteks kurgiventilaatoriteks, rediselilledeks või tomatikorvideks.

Nuga paistab silma oma täpsuse, stabiilsuse ja korrosioonikindluse tõttu tänu ZWILLINGu spetsiaalse valemiga  terasele. Noad on sepistatud ühest terase tükist ja jääga karastatud, et tagada kauakestev teravus. Kumer üleminek teralt käepidemele on sujuv ja nuga on mugav käes hoida. Libisemiskindlast, jäigast plastikust käepide on kolme neediga fikseeritud. Köögivilja nuga ZWILLING aitab teil kiiresti ja vähese vaevaga valmistada maitsvaid köögiviljaroogasid, salateid ja garneeringuid.

Kumer näputugi tagab lõikamise täpsuse, turvalisuse ja mugavuse
V-serv - kaheastmeline protsess, mis lõpeb peene sümmeetrilise servaga, kusjuures noa nurk on umbes 15 kraadi külje kohta
SIGMAFORGE® nuga - ühes tükis sepistatud
Jääga karastatud FRIODUR® tera tagab lõikeosa erakordse vastupidavuse ja korrosioonikindluse
Needitud ergonoomiline sünteetiline käepide väsimusevabaks ja ohutuks töötamiseks koos avatud tangiga
Nõudepesumasinas pestav, kuid soovitatav on käsipesu
Valmistanud ZWILLING Saksamaal
Garantii: ZWILLINGi eluaegne garantii

Tehnilised andmed

Pikkus 20 cm
Tera pikkus 9 cm
Tera kõvasus (HRC) 55-58 HRC
Kaal 0,07 kg
SEO optimeerimine