Zwilling Pro kööginuga 10cm

Z38400-101

67,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

Köögivilja- ja puuviljakaunistused muudavad juustu- ja vorstivaagnad visuaalselt isuäratavamaks. Jätke oma külalistele püsiv mulje, suurendades peekoniga ulukiliha sadulat: koorimis- ja kaunistusnuga on köögis selle töö jaoks lihtsalt hädavajalik. Itaalia disaineri Matteo Thuni kujundatud ZWILLING® Pro seeria nuga on teie köögis mitmekülgne abimees. Kasutage seda ka puu- ja köögiviljade puhastamiseks, lõikamiseks või kaunistamiseks.

Jääga karastatud FRIODUR®-tera teeb täpset tööd, ilma et tera kiirelt nüriks muutuks. Tera kaheastmeline V-serva lihvimine tagab roostevabast terasest koorimis- ja kaunistusnoa suurepärase teravuse.

Nuga on lõikamisel mugav käes hoida, seda osaliselt tänu kõverale sõrmekaitsele ja sujuvale üleminekule käepideme 3-neediliselt kujunduselt terale. Tera pikkus on 10 cm ning seetõttu on teda lihtne ja kerge kasutada: teete selle väikese noa abil täpset tööd. See ZWILLING® Pro seeria täiuslik koorimis- ja kaunistusnuga on traditsiooniline nuga, mida kasutavad ka paljud professionaalsed kokad.

Kumer näputugi tagab lõikamise täpsuse, turvalisuse ja mugavuse
V-serv - kaheastmeline protsess, mis lõpeb peene sümmeetrilise servaga, kusjuures noa nurk on umbes 15 kraadi külje kohta
SIGMAFORGE® nuga - ühes tükis sepistatud
Jääga karastatud FRIODUR® tera tagab lõikeosa erakordse vastupidavuse ja korrosioonikindluse
Needitud ergonoomiline sünteetiline käepide väsimusevabaks ja ohutuks töötamiseks 
Nõudepesumasinas pestav, kuid soovitatav on käsipesu
Valmistanud ZWILLING Saksamaal
Garantii: ZWILLINGi eluaegne garantii

Tehnilised andmed

Pikkus 21,2 cm
Tera pikkus 10 cm
Tera kõvasus (HRC) 55-58 HRC
Kaal 0,08 kg
SEO optimeerimine