Zwilling Pro kokanuga 23 cm

Z38401-231

129,90 €


LIISI JÄRELMAKS AL. 50€:

Lisainformatsioon

ZWILLING® Pro seeria kokanoal on palju kasutusvõimalusi ja sellega saab väga täpselt lõigata. Kvaliteetsest spetsiaalse valemiga ZWILLING terasest teraga ja täiendava jääkarastusprotsessiga teraga on tera lõikekindel, paindlik ja vastupidav korrosioonile. Kokanoa kõrge kvaliteet saavutatakse tippklassi toorainete kasutamisega. Unikaalne kiilukujuline tera tagab optimaalse stabiilsuse ja lihtsa lõikamise; kumer polster tagab ohutu ja täpse käsitsemise.

Kokanoa tera on 20 cm pikk ja sobib hästi kala lõikamiseks, ürtide hakkimiseks ja köögiviljade viilutamiseks. Kvaliteetne SIGMAFORGE tera on vastupidav nii mõnede toiduainete happele kui ka niiskusele ning kokanoa head lõikamisomadused säilivad pikas perspektiivis tänu spetsiaalsele jääkarastuse protseduurile.

Kolme neediga kergelt ümardatud käepide, mis on fikseeritud pidevaks tangiks, on ergonoomilise kujuga, mis muudab lõikamise töötamise ajal hõlpsaks. Pidev lõikeserv võimaldab lõigata kogu tera abil, otse tera otsast kuni käepidemeni. Tera on täpselt sepistatud ühest terasetükist ja selle täiuslik geomeetria on aluseks täpsel lõikamisel ja tagab parimad lõikeomadused. Selle praktilise ZWILLINGi kokanoaga on lõikamine palju lihtsam.

V-serv - kaheastmeline protsess, mis lõpeb peene sümmeetrilise servaga, kusjuures noa nurk on umbes 15 kraadi külje kohta
SIGMAFORGE® nuga - üheosaline sepistus
Jääga karastatud FRIODUR® tera tagab lõikeosa erakordse vastupidavuse ja korrosioonikindluse
Neetitud ergonoomiline sünteetiline käepide on väsimusevaba ja ohutuks töötamiseks käepidet läbiva terasega
Masinas pestav, kuid soovitatav on käsipesu
Valmistanud ZWILLING Saksamaal
Garantii: ZWILLINGi eluaegne garantii

Tehnilised andmed

Pikkus 36,5 cm
Tera pikkus 23 cm
Tera kõvasus (HRC) 55-58 HRC
Kaal 0,28 kg
SEO optimeerimine